20181029_012627.jpg

 

Kuruculuğunu psikiyatrist Dr. Ayça Can Uz'un yaptığı Cadde Terapi ve Psikiyatri Merkezi; psikiyatri, psikoterapi, ergen ve aile  psikolojik danışma ve terapi merkezi kimliğiyle,  psikiyatrist, psikolog ve aile terapistlerinden oluşan uzman bir kadroyla 2018 Mayıs ayından bu yana Suadiye'de hizmet vermektedir.

Cadde Terapi ve Psikiyatri, ruhsal sorunları olan erişkin, ergen ve aileler için, etik kurallar çerçevesinde, araştırmalar ile etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış kapsamlı tedavi seçenekleri sunar.

Bireysel başvurularda danışanların da izni alınarak (izni alınmadan habersiz görüşme yapılmaz), gerektiğinde aile ve danışanlar için önemli olan diğer bireylerin de tedavinin parçası olarak katılımları sağlanır.

 

Cadde Terapi ve Psikiyatri'nin amacı tüm danışanları multidisipliner bir yaklaşım ile değerlendirerek, danışanların tedavilerinde aktif rol aldıkları, kişiye özel bir tedavi planı çıkararak daha önceki optimum işlevselliklerine dönmeleri ve bireysel olarak gelişim sağlayarak daha mutlu ve huzurlu olmalarını sağlamaktır.