20181029_012627.jpg

 

Kuruculuğunu psikiyatrist Dr. Ayça Can Uz'un yaptığı Cadde Terapi ve Psikiyatri Merkezi; psikiyatri, psikoterapi, ergen ve aile  psikolojik danışma ve terapi merkezi kimliğiyle,  psikiyatrist, psikolog ve aile terapistlerinden oluşan uzman bir kadroyla 2018 Mayıs ayından bu yana Suadiye'de hizmet vermektedir.

Cadde Terapi ve Psikiyatri, ruhsal sorunları olan erişkin, ergen ve aileler için, etik kurallar çerçevesinde, araştırmalar ile etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış kapsamlı tedavi seçenekleri sunar.

Bireysel başvurularda danışanların da izni alınarak (izni alınmadan habersiz görüşme yapılmaz), gerektiğinde aile ve danışanlar için önemli olan diğer bireylerin de tedavinin parçası olarak katılımları sağlanır.

 

Cadde Terapi ve Psikiyatri'nin amacı tüm danışanları multidisipliner bir yaklaşım ile değerlendirerek, danışanların tedavilerinde aktif rol aldıkları, kişiye özel bir tedavi planı çıkararak daha önceki optimum işlevselliklerine dönmeleri ve bireysel olarak gelişim sağlayarak daha mutlu ve huzurlu olmalarını sağlamaktır. 

Cadde Terapi & Psikiyatri Merkezi

20200326221621ev84ee_editor_result.jpg

Dr. Ayça Can Uz

Erişkin Psikiyatristi, Aile ve Çift Terapisti, EMDR Terapisti

2004 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra, 2010 yılında Psikiyatri uzmanlığını Prof. Dr. Mazhar Osman Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden almıştır. Cadde Terapi ve Psikiyatri'yi kurmadan önce, Amerikan Hastanesi'ne bağlı MedAmerikan Tıp Merkezi'nde çalışmış, çeşitli klinik çalışmalara ve eğitimlere katılmış, uluslarası sertifikalar almıştır.  İlaç tedavisi yönelimli eklektik (Şema, BDT, EMDR, farkındalık, kişilerarası) psikoterapi ile Bireysel, Cinsel, Çift ve Aile Terapisi uygulayarak erişkin ve ergenler ile çalışmaktadır.

Daha fazla tanımak için..

Beyhan Asil - Cadde Terapi Psikiyatri

Beyhan Asil

Yönetici Asistanı

Lise öğrenimini tamamladıktan sonra, Yönetici Asistanlığı ve Etkin Sekreterlik, Halkla İlişkiler, Bilgisayar ve Genel Muhasebe konularında çeşitli eğitim şirketlerinden eğitim almıştır. Cadde Terapi ve Psikiyatri'de randevular, idari  işler, yönetici asistanlığı ve hasta danışmanlığı konularında görev yapmaktadır.

IMG_2842 (2).jpg

Emine Palaz

Uzman Klinik Psikolog - Yetişkin, Ergen ve Aile Terapisti, EMDR Terapisti

Beykent Üniversitesi Psikoloji'den 2012 yılında yüksek onur öğrencisi olarak mezun olduktan sonra, 2016 yılında aynı üniversitede Klinik Psikoloji (MA) yüksek lisansını almıştır. Çift ve Aile Terapisi, EMDR, Kısa süreli Çözüm Odaklı Terapi ve ayrıca gelişimsel tarama testleri ve objektif testlerin eğitimlerini almıştır. Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri, Özel Okullar ve Psikolojik Danışmanlık Merkezlerinde çalışmıştır. 2019 Ocak ayından beri Cadde Terapi ve Psikiyatri'de Satir dönüşümsel sistemik terapi, EMDR ve Kısa süreli Çözüm Odaklı psikoterapi yöntemleriyle Bireysel Terapi, Çift ve Aile Terapisi uygulayarak erişkin, ergen ve çocuklar ile çalışmaktadır.  

Daha fazla tanımak için..

Psikiyatrik Muayene

Please reload

Please reload

Please reload

Please reload

Please reload

Please reload

Test ve Ölçekler

Please reload

There are no items in this list

Please reload

Please reload

Tedavi Alanları

Hizmetlerimiz

Ekibimiz