top of page

 

Dr. Ayça Can Uz Psikiyatri ve Psikoterapi Kliniği; psikiyatrist, psikolog ve aile terapistlerinden oluşan bir kadroyla 2018 Mart ayından bu yana, psikiyatrik izlem ve tedavi, bireysel ve çift terapileri, ergen ve aile  psikolojik danışmanlığı alanlarında, Fenerbahçe'de hizmet vermektedir.

Kliniğimiz, ruhsal sorunları olan erişkin, ergen ve aileler için, etik kurallar çerçevesinde, araştırmalar ile etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış kapsamlı tedavi seçenekleri sunar.

Bireysel başvurularda danışanların da izni alınarak (izni alınmadan habersiz görüşme yapılmaz), tedavi sürecinin bir parçası olarak aile ve danışanlar için önemli olan diğer bireylerin de katılımları sağlanır.

 

Amacımız, tüm danışanları multidisipliner bir yaklaşım ile değerlendirerek, danışanların da süreçte ve tedavilerinde aktif rol aldıkları, kişiye özel bir tedavi planı çıkararak, daha önceki optimum işlevselliklerine dönmelerine, bireysel olarak gelişimlerini sağlayarak daha mutlu ve huzurlu olmalarına yardımcı olmaktır.

20231031_015704.jpg

Dr. Ayça Can Uz

Erişkin Psikiyatristi

Aile ve Çift Terapisti, EMDR Terapisti

2004 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra, 2010 yılında Psikiyatri uzmanlığını Prof. Dr. Mazhar Osman Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden almıştır. Dr. Ayça Can Uz Psikiyatri ve Psikoterapi  Kliniği'ni kurmadan önce, Amerikan Tıp Merkezi'nde çalışmış, çeşitli klinik çalışmalara ve eğitimlere katılmış, uluslarası sertifikalar almıştır.  İlaç tedavisi yönelimli eklektik (Şema Terapi, BDT, EMDR, Farkındalık ve Kabul, Kişilerarası Terapi) Bireysel Terapi, Cinsel Terapi, Çift ve Aile Terapisi uygulayarak, erişkin ve ergenler ile çalışmaktadır.

Daha fazla tanımak için..

beyhan hanım _edited_edited_edited_edite

Beyhan Asil

Yönetici Asistanı

Lise öğrenimini tamamladıktan sonra, Yönetici Asistanlığı ve Etkin Sekreterlik, Halkla İlişkiler, Bilgisayar ve Genel Muhasebe konularında çeşitli eğitim şirketlerinden eğitim almıştır. Randevular, idari  işler, yönetici asistanlığı ve hasta danışmanlığı konularında görev yapmaktadır.

psikologecemsercan _edited_edited_edited

Ecem Sercan Doğan

Klinik Psikolog

Yetişkin ve Ergen Terapisti, BDT Terapisti, EMDR Terapisti

Bilgi Üniversitesi Psikoloji'den İngilizce eğitim alarak mezun olduktan sonra, aynı yıl İstanbul Üniversitesi’nde Çocuk Gelişimi Lisans programına başlamıştır.  Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı’nı İstanbul Kent Üniversitesi’nde sürdürmüştür. Bilişsel Davranışçı Terapi, Metakognitif Terapi, EMDR, Uluslararası Aile ve İlişkiler, Travma, Mindfulness, Psikodrama, MOXO ve objektif testlere dair eğitimler almıştır. Dr. Ayça Can Uz Psikiyatri ve Psikoterapi Kliniği'nde BDT ve EMDR uygulayarak erişkinler, ergenler ve ebeveynler ile çalışmaktadır.

Daha fazla tanımak için..

Ekibimiz

Hizmetlerimiz

Psikiyatrik Muayene

Please reload

Please reload

Please reload

Please reload

Please reload

Please reload

Test ve Ölçekler

Please reload

There are no items in this list

Please reload

Please reload

Kliniğimizde acil ve yatarak psikiyatri hizmeti verilmemektedir.

Tedavi Alanları
bottom of page